O kaviarni

ILLYAj vy patríte k milovníkom dobrej kávy? Na to, aby Vám zachutila, potrebujete tú najlepšiu kávu a nemenej dôležité je správne ju pripraviť a na to sme tu my, Váš team Caffe dream.

Priestor kaviarne Vám poskytne priestor nielen na oddych, ale aj na pracovné stretnutia a prezentácie. Samozrejmosťou je internet + WiFi pripojenie na internet.

Illy káva patrí medzi najkvalitnejšie značky vďaka perfektnej starostlivosti, ktorá je káve venovaná počnúc kávovým kríčkom, končiac u šálky kávy. Za svoje výnimočné vlastnosti- získané prísnou kontrolou v každej fáze výroby- získala káva Illy certifikát Qualité France - inštitútu akredit. francúzskou vládou na posudzovanie kvality potravin. výrobkov. Šálku vysoko aromatickej kávy s menším obsahom kofeínu a vynímočnou chuťou nesporne ocenia všetci znalci a milovníci kávy. Illy upredňostňuje ručný zber, pretože pri strojovom sa môžu medzi zrelé bôby dostať aj nezrelé, ktoré narúšajú výslednú chuť kávy. Po vylúpaní kávových zrniek je treba skontrolovať či je každé zrnko v poriadku a či vyhovuje požadovaným parametrom. Kvôli tomu sa v špeciálnom stroji jedno po druhom elektronicky triedia. Praženie dáva káve jej unikátnu arómu, chuť, farbu a je rozhodujúcim procesom v spracovaní kávy, po ktorom nastáva problém samovoľného vznietenia zŕn. Preto nastáva chladenie, chladenie vodou je síce omnoho rýchlejšie, ale keďže káva popraská a vyplaví sa z nej aróma i chuť, Illy používa chladenie vzduchom.
Prosím zašlite nám Vaše nápady a pripomienky na info@caffedream.eu
© 2009 Caffe Dream. Všetky práva vyhradené.
Design: Streftec.sk